سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمان:

اتفاقات حوزه‌ی کامیون‌داران در آن سوی مرزها برنامه ریزی شده است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: برنامه ریزی اتفاقات اخیر در حوزه‌ی سوخت، کامیون‌داران و یکی از بانک‌های قرض ‌الحسنه در آن سوی مرزها انجام شده است.

حمید ملانوری در جلسه‌ی شورای اداری استان کرمان بیان داشت: مدیران باید اقدامات به موقع، اطلاع رسانی و شفاف‌سازی لازم را در مصاحبه‌ها مدنظر قرار دهند و در اطلاع رسانی‌ها دقت لازم را داشته باشند.
وی افزود: امسال چهلمین سال‌گرد پیروزی انقلاب شکوه‌مند اسلامی را پیش رو داریم که در قالب آن دشمنان جنگ‌های روانی و شعاری با این سرلوحه که ما نمی‌گذاریم مردم ایران سال‌گرد ۴۰ سالگی انقلاب را جشن بگیرند به راه انداخته‌اند.
مولانوری تصریح کرد: ما باید بر خلاف سخنان دشمنان نقشه‌ی آن‌ها را نقش بر آب کنیم و ۴۰ سالگی انقلاب را به بهترین صورت جشن بگیریم.
وی به برگزاری نمایشگاه دست‌آوردهای ۴۰ ساله انقلاب اشاره کرد و افزود: بخشداران نمایشگاهی با محوریت دست‌آوردهای انقلاب اسلامی را با مسوولیت فرمانداران راه‌اندازی کنند.
مولانوری بر اساس قانون از مدیران اجرایی خواست تا عزل یا نصب مدیران با هم‌آهنگی فرمانداران و دستگاه‌های ذی‌ربط صورت پذیرد.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان ابراز داشت: اخیرا در اتفاقات سوخت، کامیون‌داران و یکی از بانک‌های قرض‌الحسنه دقیقاً شاهد برنامه‌ریزی دقیق و حساب شده از آن سوی مرزها بودیم که باید به آن توجه داشته باشیم.
وی افزود: مدیران به مصاحبه‌ها و سخن‌رانی‌هایی که انجام می‌دهند توجه کافی داشته باشند.
مولانوری گفت: تفسیرهایی که بیرون از مرزها می‌شود هیچ کمکی به ما نمی‌کند و دخالت در مسایل کشور است.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
516980
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
215
84
299
514200
13092
25814
516980

آی‌پی شما: 52.55.186.225
امروز: دوشنبه، 02 ارديبهشت 1398