سردار شهید به یار دیرین خود پیوست

سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در کنار سردار شهید میر قاسم میرحسینی

شهید سردار حاج قاسم سلیمانی شهید سردار حاج قاسم میرحسینی را سیدالشهدای همه شهدای استان سیستان و بلوچستان و بزرگ لشکر ۴۱ ثارالله نامیده است.

سردار شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده اسبق لشکر ۴۱ ثارالله در دوران دفاع مقدس در رابطه با سردار شهید حاج قاسم میرحسینی گفته است. ما همه مات و مبهوت حرکات او می‌شدیم. او یک سخنور بود و وقتی شروع به صحبت می‌کرد. به قول بچه‌ها جادو می‌کرد. تمام حرف‌های خود را با استناد به آیات و روایات نقل می‌کرد. من واقعاً احساس می‌کردم هیچ روحانی توی سن و سال خودش به پای وی نمی‌رسید. در بعد فرماندهی باید بگویم وی در جلسات همیشه صائب‌ترین نظرات را می‌داد.

بهترین نظر؛ نظر شهید میرحسینی بود و در میدان عمل هم همان‌ها به وقوع می‌پیوست. من خدا را شاهد می‌گیرم که هیچ وقت در چهره‌ی شهید میرحسینی در سخت‌ترین شرایط هراسی ندیدم. انگار در وجود این مرد چیزی به عنوان ترس، هراس، دلهره و تردید وجود نداشت. اگر در محاصره بود همان‌طور صحبت می‌کرد که در اردوگاه صحبت می‌کرد. سیدالشهدای همه‌ی شهدای استان سیستان و بلوچستان و بزرگ لشکر ثارالله بود که واقعاً امروز من در هر مأموریتی جای او را خالی می‌بینم، شهید میرحسینی است.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
594467
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
32
247
663
592786
3158
6582
594467

آی‌پی شما: 35.175.113.29
امروز: چهارشنب، 30 بهمن 1398