نرخ دلار در کانال ۱۳ هزار تومانی

دلالان هم قیمت را کاهش دادند

یک‌شنبه ۲۲ مهرماه، نرخ دلار در صرافی‌ها بر روی کانال‌های متفاوتی معامله می‌شد که اکثر آن‌ها کانال ۱۳۰۰۰ تومانی را نشان می‌داد و تنها تعداد کمی، نرخ بالای ۱۴۰۰۰ تومان را اعمال می‌کردند.

بازار ارز هم با حضور صرافی‌ها و البته تعداد کمی از دلالان رونق داشت و نرخ ارز در آن عمدتاً در کانال ۱۳۰۰۰ تومانی بر روی تابلو صرافی‌ها نشسته بود و معامله می‌شد.
گزارش‌های میدانی حکایت از آن دارد که بیش‌تر صرافی‌ها نرخ دلار را در کف قیمتی ۱۳۷۰۰ تومان از مردم خریداری کرده و ۱۴۱۴۰ تومان به مردم می‌فروختند. هم‌چنین هر یورو در کف قیمتی ۱۶۲۵۰ تومان از مردم خریداری شده است و به آن‌ها در سقف قیمتی ۱۶۵۵۰ تومان فروخته می‌شد.
در عین حال دلالان نیز مشغول به کار بودند و در قیمت‌هایی نزدیک به تابلوی صرافی‌ها تلاش داشتند تا ارزهای در دست مردم و فروشندگان را خریداری کنند. این در حالی است که برخی صرافی‌ها هم‌چنان از خرید ارز امتناع می‌کردند.
بررسی‌های میدانی نشان می‌دهد برخی صرافی‌ها هر دلار را ۱۴۱۰۰ تومان می‌خریدند و ۲۰۰ ۱۴ تومان می‌فروختند و برخی به نرخ ۱۴۰۰۰ تومان از مردم خرید کرده و با ۱۰۰ تومان اختلاف به ۱۴۱۰۰ تومان می‌فروختند. در این میان بودند صرافی‌هایی که هر دلار آمریکا را ۱۳۸۲۰ تومان از مردم خریداری کرده و ۱۳۹۲۰ تومان می‌فروختند و برخی دیگر نیز ۱۳۷۵۰ تومان بابت هر دلار می‌پرداخت و ۱۳۹۰۰ تومان از مردم دریافت می‌کردند.
تابلو یکی از صرافی‌ها ۱۳۸۵۰ تومان برای خرید و ۱۳۹۹۰ تومان را برای فروش تعیین کرده بود اما در مورد یورو برخی صرافی‌ها هر یورو را ۱۶۲۵۰ تومان می‌خریدند و ۱۶۲۶۰ تومان می‌فروختند و برخی دیگر نیز برای خرید هر یورو از مردم ۱۶۰۵۰ تومان پرداخت کرده و ۱۶۲۰۰ تومان می‌فروختند. در نهایت برخی دیگر هر یورو را ۱۶۳۰۰ می‌خریدند و ۱۶۴۰۰ تومان می‌فروختند.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
530092
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
178
132
178
528198
3174
8784
530092

آی‌پی شما: 52.91.39.106
امروز: یکشنبه، 26 خرداد 1398