توقف تیم فوتبال امید ایران مقابل عراق

تیم فوتبال امید ایران در دیدار مقابل عراق با نتیجه تساوی متوقف شد تا صعودش به مرحله‌ی نهایی انتخابی المپیک به اما و اگر کشیده شود.

تیم فوتبال امید ایران در آخرین دیدار مرحله‌ی مقدماتی انتخابی المپیک از ساعت ۱۸:۴۵ روز سه شنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم امید عراق رفت که این بازی با نتیجه تساوی بدون گل ‏‬به اتمام رسید.
به این ترتیب تیم عراق با ۷ امتیاز و تفاضل گل بهتر ‏‬به صورت مستقیم به مرحله‌ی نهایی انتخابی المپیک که در کشور تایلند برگزار خواهد شد، صعود کرد. تیم ایران هم باید منتظر نتایج سایر مسابقات باشد. ۴ تیم برتر که در رده دوم جدول گروه‌های ۱۱ گانه قرار دارند هم به مرحله‌ی نهایی راه می‌یابند.
ایران که برای صعود به مرحله‌ی نهایی در این مسابقه فقط باید پیروز می‌شد، با ترکیب معراج اسماعیلی، امید نورافکن، علی رضا آرتا، محمد مسلمی پور، حسین ساکی، سینا زامهران، مهدی مهدی خانی که با ابوالفضل رزاق پور، رضا شکاری که با وحید نامداری تعویض شد، مهدی قائدی، رضا جبیره و امیر روستایی که با محمد رضا آزادی تعویض شد به زمین رفت.
برتری ایران در نیمه نخست نسبت به عراق کاملاً محسوس بود به خصوص در ۱۰ دقیقه ابتدایی که ایران صاحب دو موقعیت گل‌زنی شد. هرچند در ادامه نیمه اول، بازی به تعادل کشیده شد اما در دقایق پایانی باز هم این تیم ایران بود که فشار زیادی برای گل‌زنی روی دروازه عراق وارد کرد. با این حال دروازه بان عراق عمل‌کرد خوبی داشت و مانع بازی‌کنان ایران شد.
عراقی‌ها که با یک تساوی هم به مرحله‌ی نهایی صعود می‌کردند، در نیمه نخست اتلاف وقت زیادی داشتند اما داور مسابقه فقط دو دقیقه وقت اضافه اعلام کرد تا این نیمه با نتیجه تساوی بدون گل تمام شود.
زلاتکو کرانچار سرمربی ایران در نیمه دوم وحید نامداری و محمدرضا آزادی را وارد زمین کرد تا به خط حمله تیمش نفس تازه‌یی بدهد. همانند نیمه اول، ایران در این نیمه هم چند موقعیت خوب گل‌زنی به دست آورد. با نزدیک شدن به دقایق پایانی بازی، فشار حملات ایران هم بیش‌تر می‌شد.
شاید بهترین موقعیت ایران در نیمه دوم را بتوان ضربه سر وحید نامداری دانست. نامداری در دقیقه ۸۷ توپ ارسالی مسلمی پور را با اختلاف بسیار کم به اوت زد تا دست ایران از رسیدن به گل کوتاه بماند.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
536996
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
36
257
1119
533619
4267
5811
536996

آی‌پی شما: 34.229.113.106
امروز: پنج شنبه، 27 تیر 1398