عوامل ناامنی در جاده‌های هرمزگان دستگیر شدند

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان هرمزگان گفت: سه نفر از عوامل ناامنی درجاده‌های استان طی روز گذشته در محور حاجی آباد - سیرجان دستگیر شدند.

داریوش باقر جوان در مورد عوامل ناامنی در جاده‌های هرمزگان بیان داشت: متأسفانه برخی از افراد و رانندگان طی روزهای اخیر اقدام به تحریک سایر رانندگان برای اعتصاب می‌کردند و در جاده‌های استان اقدام به تخریب کامیون‌ها می‌کردند که در این رابطه با هم‌کاری دستگاه قضایی و نیروهای انتظامی سه نفر دستگیر شدند.
وی با بیان این‌که یک نفر بومی و دو نفر دیگر از استان هم‌جوار بوده‌اند، عنوان کرد: این سه نفر طی روز گذشته در محور حاجی آباد - سیرجان دستگیر و تحویل مراجع انتظامی شده‌اند.
باقرجوان اضافه کرد: این افراد جلوی کامیون‌ها را گرفته و اقدام به آسیب رساندن به خودروها می‌کردند و در برخی از موارد اجازه تردد به کامیونداران را نمی‌دادند.
وی افزود: برقراری امنیت و برخورد با عوامل ناامنی در طول محورهای مواصلاتی استان به صورت مستمر توسط نیروهای امنیتی و انتظامی مورد کنترل است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌یی هرمزگان افزود: تا کنون ۴ هزار حلقه لاستیک از گمرکات استان هرمزگان ترخیص شده است و در پایانه‌ی بار بندرعباس انبار شده است و به زودی به رانندگانی که بارنامه داشته باشند و بار گرفته‌اند به قیمت دولتی توزیع خواهد شد.
وی ادامه داد: مطالبه‌ی جدی رانندگان از مسوولان بحث رسیدگی به وضعیت نرخ کرایه‌هاست که شرایط خاصی در هزینه‌های آن‌ها ایجاد کرده است و قطعاً باید به آن مسأله رسیدگی کرد.
وی تصریح کرد: طبق وعده اداره‌ی صنعت و معدن طی یک ماه تا ۴۵ روز آینده شرایط کاملاً عادی می‌شود و لاستیک‌های سفارشی ترخیص می‌شود تا برای مصرف در اختیار رانندگان قرار می‌گیرد.
باقرجوان اعلام کرد: به هیچ وجه در استان هرمزگان اعتصابی رخ نداده است و تنها نوعی ابراز مشکل و پیش‌نهاد برای حل مشکل بوده است.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
516959
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
194
84
278
514200
13071
25814
516959

آی‌پی شما: 52.55.186.225
امروز: دوشنبه، 02 ارديبهشت 1398