مردم به شایعات توجه نکنند

هیچ کم‌بود سوختی در کرمان وجود ندارد

معاون استاندار کرمان با تأکید بر این‌که همه‌ی ذخایر سوخت کرمان تکمیل است گفت: مردم نباید به شایعات توجه کنند و اطمینان خاطر می‌دهیم هیچ گونه کم‌بودی در این زمینه در استان نداریم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمان در خصوص صف‌های طولانی سوخت در شهر کرمان گفت: روز گذشته وقفه‌ی کوتاهی در خصوص انتقال سوخت روی داد که بلافاصله این مشکل حل شد و تدابیر لازم در این زمینه اندیشیده شده است و هیچ مشکلی برای تأمین سوخت در کرمان نداریم.
حمید ملانوری با اشاره به شایعه پراکنی در فضای مجازی گفت: از مردم می‌خواهیم به این شایعات دقت نکنند چون ذخایر سوخت در کرمان در چندین نقطه‌ی استان تکمیل است و به هر میزان سوخت که نیاز باشد به پمپ‌های بنزین منتقل می‌شود.
وی بیان کرد: صف‌های طولانی ناشی از مراجعه‌ی غیر ضروری مردم به پمپ‌های بنزین است و جنبه‌ی روانی دارد چون هم اکنون به جز 2 جایگاه سوخت در همه‌ی جایگاه‌های شهر کرمان، سوخت وجود دارد و سوخت مورد نیاز در شهرستان‌ها و جایگاه‌های بین راهی هم تأمین شده است.
وی تأکید کرد: با افرادی که اقدام به ذخیره‌ی سوخت در ظروف می‌کنند برخورد می‌شود چون این کار موجب به خطر افتادن جان سایر شهروندان می‌شود.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمان در خصوص گرانی سوخت هم گفت: این شایعات بچه گانه در فضای مجازی پخش می‌شود چون بنزین که در یک استان گران نمی‌شود این مسأله‌یی ملی است که هیچ تصمیمی در خصوص افزایش قیمت سوخت گرفته نشده است و همه چیز طبق روال عادی در حال پی‌گیری است.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
523688
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
356
241
754
521224
5554
14246
523688

آی‌پی شما: 3.88.156.58
امروز: سه شنبه، 31 ارديبهشت 1398