در پی افزایش قیمت بنزین در کرمان تجمع صورت گرفت

در پی تغییرات قیمت بنزین از جمعه شب تجمعاتی در استان کرمان برگزار شد که عده‌یی قصد داشتند به اهدافی دست پیدا کنند.

در پی سیاست‌های اقتصادی دولت در راستای تغییر قیمت و سهمیه بندی بنزین تجمعاتی در برخی شهرستان‌های استان و شهر کرمان برگزار شد.
این تجمعات پیش از ظهر روز شنبه در برخی از مناطق شهر کرمان نیز انجام شد. مسوولان استان کرمان با حضور در جمع مردم به آن‌ها اطمینان داده‌اند که دغدغه‌های آن‌ها پی‌گیری و به دولت منتقل خواهد شد.
در سیرجان نیز مردم با برگزاری تجمع به مطرح کردن مطالبات خود پرداختند که متأسفانه یک نفر کشته شد.
فرماندار سیرجان تأکید کرد که مشکلات مردم را به مسوولان منتقل کرده و در صدد رفع دغدغه‌های مردمی هستند.
آرامش کامل در سیرجان حاکم است
محمد محمود آبادی با اشاره به این‌که هم اکنون شهرستان سیرجان کاملاً آرام است گفت: پی‌گیری‌های لازم برای برخورد با اغتشاشگران انجام می‌شود و از مردم می‌خواهیم در تجمعات غیر قانونی شرکت نکنند.
وی تأکید کرد: به افرادی که سعی می‌کنند در بستر مطالبات مردم اغتشاش ایجاد کنند برخورد خواهد شد و اجازه تخریب اموال عمومی را نمی‌دهیم.
مردم در تجمعات استان کرمان با شعارهایی از نیروی انتظامی درخواست حمایت کردند.
مجلس مطالبات مردم را پی‌گیری می‌کند
محمدرضا پور ابراهیمی نیز اظهار داشت: مجلس در جلسه خود اجرای مصوبه اصلاح نرخ بنزین را پی‌گیری خواهد کرد.
وی با اشاره به نگرانی در خصوص اثرات ثانوی افزایش قیمت سوخت گفت: باید تدابیر لازم در این خصوص اندیشیده شود تا تورم در جامعه تشدید نشود.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: مجلس با تیم اقتصادی دولت نیز جلسه خواهد داشت و این جلسات روز دوشنبه نیز ادامه می‌یابد.
پور ابراهیمی هر گونه آشوب و اغتشاش را خارج از مطالبات مردمی دانست و گفت: مردم اطمینان داشته باشند که دغدغه‌های آن‌ها پی‌گیری می‌شود و نباید به کسانی که می‌خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند اجازه فعالیت داد.
شیب افزایش قیمت سوخت باید ملایم باشد
دیگر نماینده مردم کرمان در مجلس نیز در خصوص اجرای طرح اصلاح نرخ بنزین گفت: ما در جلسه با دولت تمام سعی خود را برای رفع نگرانی‌های مردم به کار می‌بریم و مردم نیز باید مراقبت کنند که مطالبات‌شان مورد سوء استفاده دشمن قرار نگیرد.
محمد مهدی زاهدی بیان کرد: هر گونه افزایش قیمت بنزین باید با شیب ملایم انجام شود تا کم‌ترین تأثیر را بر روند زندگی مردم بگذارد.
وی بیان کرد: باید به راه‌کار خردمندانه برای اصلاح نرخ سوخت برسیم.
هر چند مردم مطالباتی در خصوص تغییرات قیمت بنزین دارند.
هم اکنون فعالیت با مأموران انتظامی پمپ بنزین‌ها در تمام شهرستان‌های کرمان به صورت مطلوب ادامه دارد و مردم نیز هم‌کاری لازم را با مأموران انتظامی دارند!

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
578934
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
95
246
1650
575305
1650
11046
578934

آی‌پی شما: 18.207.238.169
امروز: جمعه، 15 آذر 1398