روزی گاراژ خودمان را می‌زنیم

کیانا یاراحمدی و نیلوفر فرهمند دو دختر ۲۹ ساله ایرانی مدتی است در یک تعمیرگاه مشغول یادگیری فنون مکانیکی هستند.

کیانا حقوق خوانده است و نیلوفر در رشته گرافیک مدرک کارشناسی دارد.
این دو دختر جوان می‌گویند: می‌خواهند پس از آموزش و یادگیری این شغل، برای خود یک گاراژ راه بیندازند.
آن‌ها ۵ ماهی می‌شود که در گاراژ استقلال در یکی از محلات غرب تهران مشغول به کار شده‌اند.
اگر این روزها سری به گاراژ استقلال بزنید می‌توانید این دو دختر ۲۹ ساله علاقه‌مند به کار مکانیک را ببینید. آن‌ها در این ۵ ماه مشغول کارآموزی بودند و حالا بیش از گذشته به حرفه مکانیکی اشراف دارند.
حضور ۵ ماهه این دو دوست از آن‌جا مورد توجه قرار گرفت که به توصیه دوستان تصمیم گرفتند تا تجربه حضور خود در مکانیکی را در صفحات مجازی به اشتراک بگذارند.
کیانا و نیلوفر بنا به علاقه‌ی شخصی خود فراگیری، حرفه‌ی تعمیر خودرو را شروع کردند. آن‌ها ۵ ماهی است که تقریباً بدون تعطیلی هر روز از ساعت ۱۱ تا ۷ عصر به مدت ۸ ساعت در تعمیرگاه اتومبیل علی هامونی مشغول کار هستند.
نیلوفر و کیانا هردو با علاقه و اشتیاق کامل به این حرفه روی آورده‌اند و از تصمیم خود راضی هستند. آن‌ها از برخورد خوب هم‌کاران و مشتریان می‌گویند و این‌که از ابتدا انتظار نداشتند با چنین برخوردهای دوستانه‌یی مواجه شوند.
این دو امیدوار هستند که بتوانند پس از کسب مهارت‌های لازم این تجربه خود را در اختیار دیگر زنان علاقه‌مند به این حرفه قرار دهند.
فراتر از این کیانا امیدوار است در آینده‌یی نه چندان دور بتواند گاراژی متعلق به خود را افتتاح کند تا بتواند در آن‌جا از زنان و هم‌کارانی که طی این مدت او و نیلوفر را حمایت کرده‌اند، برای کار دعوت کند.
علی هامونی صاحب تعمیرگاه اتومبیل نیز از کار این دو دختر جوان رضایت دارد، او می‌گوید: بسیاری از مشتریان پس از تعمیر خودرو به کیانا و نیلوفر انعام می‌دهند.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
578945
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
106
246
1661
575305
1661
11046
578945

آی‌پی شما: 18.207.238.169
امروز: جمعه، 15 آذر 1398