آرمین نوری تک تیرانداز ایرانی است؟

در روز‌های اخیر کلیپی در فضای مجازی منتشر شد که در آن فردی با زبان عربی با نشان دادن مدارک یک شهروند ایرانی مدعی می‌شود به عنوان تک‌تیرانداز علیه معترضان عراقی اقدام می‌کرده است.

روز سه‌شنبه هفتم آبان، کلیپی را در فضای مجازی منتشر کردند که در آن مدارک یک ایرانی نشان داده شده است و ادعا می‌شود وی تک‌تیرانداز ایرانی است و برای کشتن نیرو‌های معترض عراقی به این کشور سفر کرده است، این در حالی است که آرمین نوری جوان کارگر ایرانی و اصالتاً اهل شهرستان رشت در استان گیلان است و هم‌اکنون در رشت و در کنار خانواده خود زندگی می‌کند.
آرمین ۳۳ ساله که سال گذشته و امسال برای انجام کار‌های ساختمانی به بغداد، پایتخت عراق سفرکرده بود، با تماس مکرر دوستان، خانواده و نیز رسانه‌ها، متوجه می‌شود که در فضای مجازی از وی به‌ عنوان تک‌تیرانداز ایرانی حاضر در عراق یاد می‌کنند.
آرمین می‌گوید: در تاریخ ۹ مهر ماه برای انجام کار به بغداد سفرکرده بود و مشغول کار، بر روی چند ساختمان در بغداد بود که تظاهرات و اغتشاشات در عراق شدت گرفت، در بحبوحه همین شلوغی‌ها بود که برخی از نیرو‌های ایرانی که برای کار به عراق رفته بودند تصمیم به بازگشت می‌گیرند.
این کارگر ساختمانی درباره بازگشت خود این‌گونه می‌گوید: با عجله در حال بازگشت از بغداد به گیلان بود که تعدادی از مدارک خود از جمله چند کارت‌ بانکی، کارت ملی خود و نیز کارت فروشگاهی که از آن خرید می‌کرده است را در همان ساختمان جا می‌گذارد، کارت‌هایی که در کلیپ منتشر شده مدعی می‌شوند متعلق به یک نیروی نظامی ایرانی از مشهد است و برای انجام مأموریت یعنی کشتن نیرو‌های معترض در اغتشاشات اخیر به عراق آمده است.
وی هم‌اکنون در شهرستان رشت سکونت دارد و می‌گوید: پیشه‌اش او را وادار به سفر‌های متعدد می‌کند و سفر به عراق در سال گذشته و امسال نیز برای کار بوده است و اگر دلیلی جز این داشت و یک نیروی نظامی بود که برای کشتن مردم معترض به عراق رفته بود تمامی مدارک و مشخصات اصلی خود را هم‌راه خود نمی‌برد.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
590641
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
100
788
1243
588332
5914
7443
590641

آی‌پی شما: 3.227.2.246
امروز: سه شنبه، 08 بهمن 1398