برای اولین بار، رژه نظامی زنان در عربستان برگزار شد

تیم جشن‌های هم‌راهی داوطلبانه در اولین رژه نظامی زنان که اولین بار در نوع خود در عربستان بود و به مناسبت نزدیک بودن روز ملی سعودی برگزار می‌شود، حضور می‌یابد.

رژه نظامی زنان در قالب تیم جشن‌های هم‌راهی داوطلبانه در نمایشگاه‌های محلی زنان، مدارس و جشن‌های ملی رسمی برگزار می‌شود در حالی رژه تیپ نظامی مردان در سالن‌های جشن‌های ملی رسمی مختص خانواده‌ها و مردان برگزار می‌شود.
رژه نمایش از بخش‌هایی چون سلام سلطنتی، رژه نظامی، رژه با هم‌راه سلاح، سرود ملی و حمله ساده نظامی تشکیل می‌شود.
موده احمد المحمدی، مسؤول اطلاع‌رسانی تیپ هم‌راهی اظهار کرد: اجرای رژه نظامی به شدت مورد استقبال زنان و مردان است و همان‌طور که بین مردان مشهور است تصمیم گرفتیم بین جامعه‌ی زنان نیز آن را برگزار کنیم تا وظایف سرباز را در داخل جشن‌های ملی زنان تجلی دهیم.
وی افزود: ما نهایت تلاش خود را کردیم، ما هرگز نمی‌توانیم بیانگر تلاش سربازان میهن باشیم زیرا آن‌ها تلاش بیش‌تری می‌کنند و آن به خاطر تفاوت‌های جسمانی بین دو جنسیت است اما ما دوست داریم این نمایش در جامعه‌ی زنان به طور شایسته و ساده اجرا شود تا زنان را به جذب درباره‌ی بزرگ نمایی این قدرت عظیم علاقه‌مند کنیم.
عربستان روز ۲۳ سپتامبر برابر با ۱ مهر هر سال، روز ملی وحدت این کشور را جشن می‌گیرد. این تاریخ به دستور سلطنتی ملک عبدالعزیز در سال ۱۹۳۲ بازمی‌گردد که نام مملکت حجاز، نجد و توابع آن به نام عربستان سعودی تغییر یافت.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
563789
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
47
278
47
562129
4128
8888
563789

آی‌پی شما: 34.204.173.45
امروز: یکشنبه، 28 مهر 1398