نجفی صحنه قتل میترا را برای پلیس بازسازی کرد

محمد علی نجفی، شهردار سابق تهران روز جمعه به محل قتل میترا استاد، همسر دوم خود منتقل شد تا صحنه قتل او را برای پلیس بازسازی کند.

به گزارش خبرگزاری‌های ایران گروه‌هایی از پلیس آگاهی و دادسرا محمد علی نجفی را در جریان بازسازی صحنه قتل هم‌راهی می‌کردند.
میترا استاد روز سه شنبه گذشته هفتم خرداد در محل زندگی خود در برج آرمیتا واقع در منطقه سعادت آباد به قتل رسید. وزیر آموزش و پرورش ایران در دوران ریاست جمهوری اکبر هاشمی رفسنجانی ساعاتی بعد به قتل همسر دوم خود اعتراف کرد.
بنا به گزارش‌ها محمد علی نجفی روز جمعه از پارکینگ برج مسکونی آرمیتا وارد محل قتل شد و حدود یک ساعت بعد نیز محل را ترک کرد.
به خبرنگاران اجازه حضور در محل بازسانی صحنه قتل داده نشد. پیش از این حضور گزارشگر صدا و سیما در اداره آگاهی پلیس در روز قتل میترا استاد بحث برانگیز شده بود.
انتقاد عارف از نحوه‌ی پوشش قتل همسر دوم نجفی در صدا و سیما
محمدرضا عارف، رییس فراکسیون امید در مجلس ایران روز جمعه از نحوه‌ی پوشش اخبار مربوط به قتل میترا استاد در صدا و سیما انتقاد کرد.
رییس فراکسیون امید گفت: این پرونده یک پرونده شخصی است و باید صدا و سیما اجازه می‌داد مانند سایر پرونده‌های شخصی روند طبیعی خود را طی کند و بعد اطلاع‌رسانی کند.
هم‌کار سابق محمد علی نجفی در دولت محمد خاتمی افزود: واقعاً از رفتارهای صورت گرفته به خصوص صدا و سیما در جریان پرونده نجفی گلایه‌مندم و اعتراض داریم و دل‌خوریم.
محمدرضا عارف در سه سال اول دولت اول محمد خاتمی وزیر پست، تلگراف و تلفن بود و محمد علی نجفی نیز در همان دوران ریاست سازمان برنامه و بودجه را برعهده داشت.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
580011
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
115
135
791
577284
2727
11046
580011

آی‌پی شما: 100.26.176.182
امروز: پنج شنبه، 21 آذر 1398