محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران به قتل همسر دومش اعتراف کرد

محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران روز سه‌شنبه به قتل همسر دومش میترا استاد اعتراف کرد.

محمد شهریاری، سرپرست دادسرای امور جنایی گفت: نجفی به قتل همسرش اعتراف کرد و به دلیل اختلافات خانوادگی او را به قتل رسانده است.
رییس پلیس آگاهی تهران گفته است که نجفی در خیابان وحدت اسلامی دستگیر شده است.
میترا استاد، همسر دوم محمد علی نجفی ظهر روز سه‌شنبه در خانه مسکونی‌اش در منطقه سعادت آباد به قتل رسید.
به گفته سرپرست دادسرای امور جنایی این زن جوان بر اثر اصابت گلوله در خانه‌اش به قتل رسیده است.
خبر ازدواج مجدد شهردار سابق تهران در سال ۱۳۹۷ چند ماه پس از استعفای نجفی از شهرداری تهران، در رسانه‌ها منتشر شد.
همسر دوم محمدعلی نجفی در همان دوران در گفت‌وگویی که با کانال خبری امید مردم داشت سخنان جنجالی به زبان آورد و گفته بود: متأسفانه به من تهمت زدند که من زن صیغه‌یی دکتر نجفی هستم در حالی که من عقدنامه دارم و حتا اگر صیغه هم باشد هیچ مشکلی نداشت. وی در زمان ازدواج با نجفی ۳۵ سال سن داشت.
نجفی از شهریور تا اسفند ۱۳۹۶ شهردار پایتخت ایران بود اما در روزهای آخر اسفند آن سال از سمت خود کناره‌گیری کرد و در سال ۱۳۹۷ اعضای شورای شهر با استعفای او موافقت کردند. او دلیل این استعفا را بیماری عنوان کرده بود.

در ۷ خرداد ۱۳۹۸، همسر دوم نجفی به ضرب گلوله کشته شد. بنا به اعالم بعضی منابع خبری نجفی ساعاتی بعد با مراجعه به پلیس آگاهی تهران، به قتل همسرش اعتراف کرد.
خبر قتل میترا استاد را ظهر سه‌شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ رسانه‌های رسمی ایران منتشر کردند. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد که این قتل در طبقه‌ی هفتم برجی در بلوار خوردین منطقه‌ی سعادت‌آباد تهران به‌وقوع پیوسته ‌است. جسد مقتول در وان حمام و در حالی که به ضرب گلوله به قتل رسیده ‌بود کشف شد. ساعاتی پس از این واقعه، نجفی با مراجعه به پلیس آگاهی تهران، به قتل همسرش اعتراف کرد. اختلافات خانوادگی دلیل این قتل بوده ‌است.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
578780
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
187
197
1496
575305
1496
11046
578780

آی‌پی شما: 35.170.81.210
امروز: پنج شنبه، 14 آذر 1398