افراد مسلح رژه نظامیان را در اهواز به رگبار گلوله بستند

به گزارش رسانه‌های ایران شماری از افراد مسلح مراسم رژه نیروهای نظامی را در شهر اهواز به رگبار گلوله بستند که طی آن دستکم ۹ تن از نیروهای نظامی کشته و ۲۰ تن زخمی شدند.

حسین زاده، معاون سیاسی استانداری خوزستان، در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا از کشته شدن ۸ تا ۹ نفر و زخمی شدن بیش از ۲۰ نفر خبر داده است.
این در حالی است که استاندار خوزستان در گفت‌وگو با ایرنا شمار کشته ‌شدگان را ۳ تن و شمار زخمیان را بیش از ۲۰ تن اعلام کرده است.
خبرنگار ایسنا حاضر در محل گفته است که مهاجمان لباس نظامی بر تن داشته‌اند.
بنابر اخبار منتشره،30 دقیقه پس از شروع این مراسم در صبح ‌شنبه صدای تیراندازی به گوش رسیده است و برای چندین دقیقه ادامه داشته است.
خبرگزاری تسنیم، نزدیک به سپاه پاسداران، گزارش کرده است که مهاجمان از ساختمان و پارک پشتی محل برگزاری رژه به سمت جایگاه محل سخن‌رانی و یگان‌های رژه رونده شلیک کرده‌اند.
در حالی‌که خبرگزاری فارس مهاجمان را ۲ نفر موتور سوار عنوان کرده است و گزارش‌های اولیه از گریختن مهاجمان پس از تیراندازی حکایت داشته‌اند، حسین‌زاده معاون استاندار خوزستان در گفت‌وگو با ایسنا از کشته شدن ۲ مهاجم و دستگیری ۲ مهاجم دیگر خبر داده است.
هم‌چنین رمضان شریف، سخن‌گوی سپاه پاسداران، گفته است افراد مسلح وابسته به جریان الاهوازیه هستند که از عربستان سعودی تغذیه می‌شوند.
مراسم‌ رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در شهرهای دیگر ایران نیز در حال برگزاری است.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
523709
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
377
241
775
521224
5575
14246
523709

آی‌پی شما: 3.88.156.58
امروز: سه شنبه، 31 ارديبهشت 1398