دادستان کرمان:

عوامل شایعه سازی و دروغ پردازی به دادسرای کرمان احضار شدند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از شناسایی و احضار عوامل شایعه سازی و دروغ پردازی در فضای مجازی علیه برخی از افراد حقیقی و حقوقی و مسوولان ذی سمت به دادسرای کرمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان کرمان، دادخدا سالاری اظهار داشت: دستگاه قضائی با برهم زدگان امنیت روانی جامعه و شایعه سازان و دروغ پردازان در فضای مجازی با اقتدار برخورد قانونی خواهد کرد.
وی عنوان کرد: با توجه به رواج شایعات بی اساسی در فضای مجازی علیه برخی از افراد حقیقی و حقوقی و مسوولین ذی سمت و نسبت دادن ارتکاب جرایم اقتصادی علیه این افراد و ایجاد جو بدبینی علیه خدمت‌گزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی این دادستانی به عنوان مدعی العموم و به عنوان حفاظت از آرامش و امنیت جامعه با رصد فضای مجازی برخورد با این شایعه سازان را که خواسته یا ناخواسته در جهت اهداف نظام استکباری حرکت می‌کنند را در دستور کار خود قرار داده است و تعدادی از این افراد را شناسایی و برای پاسخ‌گویی احضار کرده است.
سالاری افزود: نظام استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهان‌خوار، جنگ تمام عیاری علیه نظام مقدس اسلامی آغاز کرده است که بخشی از این پازل، بی اعتمادی مردم نسبت به مسوولان و دست اندرکاران نظام مقدس اسلامی است.
وی تصریح کرد: هدف دشمنان از این شایعه سازی‌ها از یک طرف بی اعتماد کردن مردم نسبت به مسوولان و کارآمدی نظام و از سوی دیگر گرفتن توان و مرعوب کردن مسوولان به عنوان نیروهای پیاده نظام با برچسب فساد مالی و اقتصادی است.
سالاری تصریح کرد: دستگاه قضایی به عنوان یکی از خطوط اصلی و مقدم مبارزه با جبهه‌ی استکبار با اقتدار کامل با این شبیخون پنهان دشمن مقابله خواهد کرد.
دادستان کرمان در پایان گفت: تعدادی از این فریب خوردگان و معاندان شناسایی و برخی احضار شدند که برخورد لازم قانونی با بقیه‌ی عوامل صورت خواهد گرفت تا این ترفند دشمن نیز بلااثر شود.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
523390
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
58
241
456
521224
5256
14246
523390

آی‌پی شما: 35.175.248.25
امروز: سه شنبه، 31 ارديبهشت 1398