استاندار کرمان:

مشکلات خانوادگی تنها دلیل کناره گیری‌ام از استانداری کرمان است

استاندار کرمان گفت: هیچ‌گونه فشار سیاسی، خستگی، فرار از مسوولیت یا صحبت‌های مطرح شده در مورد رفتن بنده از استانداری کرمان دخیل نبوده است و این تصمیم را بنا بر مسایل خانوادگی گرفته‌ام.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، علی‌رضا رزم حسینی در شورای مدیران ستادی استانداری کرمان با تأکید بر این‌که خدمت به مردم نجیب و شریف دیار کریمان توفیقی برای بنده بود، اظهار کرد: در روز معارفه‌ی خود تأکید فراوانی بر وقف خود بر کرمان را داشته و تمام نیت و هدف خود را با هم‌راهی و هم‌دلی همه‌ی فعالان سیاسی، ائمه‌ی جمعه، نمایندگان استان در مجلس و ... بر توسعه‌ی استان گذاشتم.
وی با بیان این‌که قصد ادامه‌ی کار در دولت دوازدهم به دلیل مسایل شخصی را نداشتم، تصریح کرد: اما به دلیل خواست مقامات عالی کشور با انگیزه‌یی مضاعف به ادامه‌ی کار پرداختم اما اکنون به دلیل برخی مسایل و مشکلات خانوادگی که بیم آن داشتم تأثیر سویی در انجام وظایف داشته باشد، مصمم به کناره گیری شدم.
وی ادامه داد: هیچ‌گونه فشار سیاسی، خستگی، فرار از مسوولیت یا صحبت‌های مطرح شده پیرامون رفتن بنده از استانداری کرمان دخیل نبوده و صادقانه اعلام می‌کنم این تصمیم را صرفاً به صورت داوطلبانه و شخصی و با اصرار خودم پس از مشورت‌، بنا بر مسایل خانوادگی گرفتم.
رزم حسینی با بیان این‌که به دلیل مشکلات خانوادگی نمی‌توانستم تمرکز بر روی کار داشته باشم، تصریح کرد: از حمایت‌های بی شائبه‌ی این دولت، وزرا و نمایندگان استان در خانه‌ی ملت باید تشکر کرد که در این راه هم‌یار و هم‌راه بنده بودند و معتقدم خانواده‌ی انقلاب اسلامی متعلق به همه است و چپ و راست را نمی‌شناسد و هزاران شهید را برای برپایی این انقلاب و نظام دادیم و امروز نیز باید این راه را در هر سنگر و مسوولیتی ادامه دهیم.
استاندار کرمان با تأکید بر این‌که هیچ راهی جز انسجام داخلی نداریم و باید خودکامی‌های سیاسی را کنار گذشته و به آرمان‌های‌مان پایدار بوده و انسجام داشته باشیم اظهار کرد: با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های فراوان استان باید قلعه‌ی گنج‌های دیگر در استان کرمان بسازیم.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
564524
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
35
188
782
562129
4863
8888
564524

آی‌پی شما: 18.208.187.169
امروز: چهارشنب، 01 آبان 1398