قصد شرکت در انتخابات مجلس را ندارم

رییس مجلس شورای اسلامی از عدم شرکت خود در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.

علی لاریجانی در حاشیه سفر به قم و دیدار با برخی از مدیران استان در پاسخ به سوال خبرنگار در خصوص تصمیم خود برای شرکت در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی، گفت: این‌که بنده سه دوره ۴ ساله وکیل مردم قم بودم افتخاری برای من بوده است، چرا که مردم قم حق بزرگی به گردن انقلاب اسلامی دارند و همواره در این مسیر پیشرو بودند اما من در این دوره از انتخابات برنامه‌یی برای شرکت ندارم.
رییس قوه مقننه عنوان کرد: نه تنها در استان قم بلکه از سایر استان‌ها نیز برای انتخابات ثبت نام نخواهم کرد.
وی در خصوص سهمیه بندی بنزین نیز اظهار داشت: بنزین مسأله‌یی است که ابعاد مختلفی دارد و در این سال‌ها شاهد حجم زیادی از قاچاق این فرآورده بودیم و از طرفی نیز طبقات بالا مصرف چند برابری دارند، سه دهک بالای جامعه ۲۱ برابر سه دهک پایین بنزین مصرف می‌کنند که دلیلی ندارد طبقات بالای جامعه از یارانه بنزین استفاده بیش‌تری داشته باشند در حالی که  ۴۵ درسد از مردم نیز خودرو دارند.
لاریجانی اظهار داشت: هدف از اجرای این طرح آن بود که به مردم کمک شود، هر چند در اجرا مسایلی وجود داشت.
وی تأکید کرد: کنترل قیمت‌ها موضوع جدی است که باید پی‌گیری شود و باید تمهیداتی اندیشید که مردم در این شرایط با مشکلات کم‌تری مواجه باشند.
رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که این شرایط فعلی و مشکلات اقتصادی خواهد شکست، افزود: دستگاه‌های نظارتی و وزارت صمت باید برنامه‌یی جدی برای کنترل قیمت‌ها در بازار داشته باشند و نظارت‌ها را افزایش دهند و نباید اجازه داد تبعات ناشی از افزایش قسمت بنزین بر روی سایر کالاها اثر گذارد.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
589357
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
151
136
1025
587359
4630
7443
589357

آی‌پی شما: 35.175.201.14
امروز: شنبه، 05 بهمن 1398