آمریکا خواستار بسته شدن حساب‌های مقامات ایرانی در شبکه‌های اجتماعی شد!

برایان هوک، نماینده ویژه وزارت امور خارجه آمریکا در امور ایران در گفت‌وگویی خواستار بسته شدن حساب‌های کاربری مقام‌های ایرانی در شبکه‌های اجتماعی شد.

هوک در این مصاحبه از مسوولان شبکه‌های فیس‌بوک، اینستاگرام و توییتر خواسته است تا زمانی که دست‌رسی کامل مردم ایران به اینترنت میسر نشده است، حساب کاربری رهبران جمهوری اسلامی را مسدود کند. وی مشخصاً خواهان بسته شدن حساب‌های کاربری رهبر، رییس جمهوری و وزیر امور خارجه ایران شده است.
در روزهای گذشته برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی ایرانی از این که اینترنت در ایران قطع شده است اما رهبری و برخی دیگر از مقام‌های عالی‌رتبه ایرانی هم‌چنان صفحات خود در شبکه های اجتماعی را به‌روز می‌کنند، از مدیران این شبکه‌ها انتقاد کرده بودند.
در پی تظاهرات سراسری در ایران اینترنت به دستور مقام‌های رسمی این کشور قطع شده بود.
دفاع رییس مجلس نمایندگان آمریکا از معترضان ایرانی
رییس مجلس نمایندگان آمریکا نیز به تظاهرات گسترده در ایران که در اعتراض به افزایش قیمت بنزین آغاز شد و شهرهای مختلف این کشور را در بر گرفت واکنش نشان داد.
نانسی پلوسی با انتشار پیامی در صفحه توییتر خود از مقام‌های حکومت ایران خواست تا اجازه دهند مردم اعتراض‌شان را بیان کنند و همه‌ی مردم ایران بتوانند بدون ترس از اقدام تلافی‌جویانه حکومت، انتقادات‌شان را ابراز نمایند.
وی ضمن ابراز نگرانی جدی از کشته شدن معترضین در جریان اعتراض‌ها در ایران خواستار دست‌رسی فوری و بازگشایی مجدد اینترنت برای استفاده عمومی ایرانیان شده بود.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
589341
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
135
136
1009
587359
4614
7443
589341

آی‌پی شما: 35.175.201.14
امروز: شنبه، 05 بهمن 1398