وعده حزب کارگر انگلیس:

دولت فلسطین را به رسمیت خواهیم شناخت

حزب کارگر انگلیس با انتشار برنامه‌ی انتخاباتی خود وعده داده است که در صورت پیروزی در انتخابات پارلمانی پیش رو، خیلی فوری دولت مستقل فلسطینی را به رسمیت خواهد شناخت.

حزب کارگر انگلیس در آستانه برگزاری انتخابات پارلمانی این کشور برنامه‌ها و وعده‌های انتخاباتی خود را با انتشار جزوه‌یی اعلام کرد.
این جزوه انتخاباتی که در وبگاه لیبر به عنوان پایگاه رسمی حزب کارگر منتشر شده است، سرفصل‌ها و برنامه‌های حزب کارگر درباره‌ی روابط بین‌الملل، دیپلماسی کارآمد، موضوع برگزیت، حقوق بشر، تغییرات آب و هوایی و بیمه‌ها و برنامه‌های بهداشتی و درمانی در انگلیس مورد اشاره قرار گرفته است.
در بخش مسایل منطقه‌یی، حزب کارگر اعتقاد خود را بر راه حل دو دولتی درباره‌ی موضوع فلسطین عنوان کرده است.
در همین ارتباط حزب کارگر وعده داده است در صورت به دست گیری دولت در لندن، فروش سلاح به عربستان سعودی به دلیل جنگ در یمن و به اسراییل به دلیل نقض حقوق فلسطینی‌ها را تعلیق خواهد کرد.
در ادامه سیاست‌های منطقه‌یی، حزب کارگر اعلام کرد: پس از پیروزی احتمالی در انتخابات پیش رو، خیلی فوری دولت فلسطین را به عنوان یک دولت مستقل به رسمیت خواهد شناخت.
 انتخابات زودهنگام در انگلیس قرار است در تاریخ ۱۲ دسامبر ۲۱ آذر ماه برگزار شود.
این انتخابات پس از آن برگزار می‌شود که بوریس جانسون نتوانست کشور را در موعد مدنظر خود یعنی ۳۱ اکتبر ۹ آبان از اتحادیه اروپا خارج کند و پس از آن درخواست برگزاری انتخابات زودهنگام را مطرح کرد.
نخست‌ وزیر انگلیس امیدوار است با برگزاری انتخابات همگانی و تغییر ترکیب کابینه بتواند رای مورد نیاز برای تصویب توافق با بروکسل در خصوص نحوه خروج از اتحادیه اروپا را کسب کند.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
589328
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
122
136
996
587359
4601
7443
589328

آی‌پی شما: 35.175.201.14
امروز: شنبه، 05 بهمن 1398