دادستان کرمان:

عوامل ایجاد شایعه‌ی ورشکستگی یک بانک تحت تعقیب قضائی قرار گرفتند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از تحت تعقیب قرار گرفتن عوامل ایجاد شایعه در فضای مجازی مبنی بر ورشکستگی یکی از بانک‌های قرض الحسنه کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان کرمان، دادخدا سالاری اظهار داشت: در پی تولید و انتشار شایعاتی در فضای مجازی کشور مبنی بر این‌که یکی از بانک‌های قرض الحسنه کشور دچار ورشکستگی و از مردم درخواست کرده بود که سرمایه‌های خود را از این بانک خارج کنند با توجه به اثرات سوء این شایعه‌ی کذب بر امنیت روانی و اقتصادی جامعه این دادسرا به عنوان مدعی العموم به موضوع ورود و مشخص شد این خبر کذب در خارج از کشور ساخته و پرداخته و توسط افرادی در داخل کشور منشر شده است.
وی اعلام کرد: بلافاصله دستورات مقتضی در جهت تحت تعقیب قرار گرفتن عوامل داخلی انتشار دهنده این شایعه صادر شده و با این مجرمان که در صدد برهم زدن آرامش روانی و اقتصادی مردم هستند برخورد قانونی مقتضی صورت خواهد گرفت.
دادستان کرمان در پایان ضمن هشدار به عوامل ایجاد چنین شایعاتی اعلام کرد: دستگاه قضایی از باب فراهم کردن اسباب و تحقق عدالت و آرامش اجازه نخواهد داد فضای مجازی به بستری برای برهم زدن آرامش و آسایش مردم تبدیل و از این ابزار در جهت اخلال در فعالیت‌های اقتصادی مشروع کشورسوء استفاده به عمل آید.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
517463
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
85
88
782
514200
13575
25814
517463

آی‌پی شما: 18.234.111.56
امروز: پنج شنبه، 05 ارديبهشت 1398