خبر استعفای سیف تأیید نشد

مسوولان ارشد بانک مرکزی هیچ‌یک از اخبار مربوط به استعفای سیف را تأیید نکرده و مدعی هستند که رییس فعلی بانک مرکزی در دفتر خود مشغول کار است.

در روزهای اخیر و در پی نوسانات ارزی نه تنها خبر استعفای سیف از بانک مرکزی منتشر شد بلکه شایعاتی هم مبنی بر پذیرش استعفای وی از سوی دولت مطرح شد.
انتشار دهندگان خبر استعفای سیف از نهاوندیان به عنوان گزینه‌ی جدی برای ریاست بانک مرکزی نام می‌برند.
این در حالی است که مسوولان ارشد بانک مرکزی هیچ‌یک از اخبار مربوط به استعفای سیف را تأیید نکرده و مدعی هستند که رییس فعلی بانک مرکزی در دفتر خود مشغول کار است.
ولی‌الله سیف رییس کل بانک مرکزی، روز چهارشنبه ۱۹ اردی‌بهشت قبل از مطرح شدن شایعه‌ی استعفایش در جلسه‌ی ستاد اقتصادی برای بررسی مسایل ارزی حاضر شد و با اشاره به خروج آمریکا از برجام اظهار داشت: دولت ترامپ ظرف 5/1 سال گذشته هیچ‌گونه اقدامی که در جهت پای‌بندی به تعهداتش در برجام باشد انجام نداده است و عمدتاً مانع ‌تراشی و فضاسازی کرده است و سعی کرده است اقتصاد ما را تحت تأثیر التهابات قرار دهد. خوش‌بختانه ما از قبل برنامه‌ریزی‌های لازم را از انجام داده‌ایم. تصمیمی که از ۲۲ فروردین شروع شد، شرایط را تحت کنترل قرارداده و به نحوی اعمال شده است که مصون‌سازی اقتصادی کشور از این‌گونه فضاسازی‌ها را به دنبال داشته باشد و الآن شرایط خوبی را شاهد هستیم.
سیف اولین فرد کابینه نیست که این روزها خبر استعفایش مطرح شده است، پیش از این هم در پی فیلتر شدن تلگرام، خبر استعفای وزیر ارتباطات مطرح شده بود که این خبر هم تکذیب شد.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
589354
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
148
136
1022
587359
4627
7443
589354

آی‌پی شما: 35.175.201.14
امروز: شنبه، 05 بهمن 1398