رییس انجمن شرکت‌های زنجیره‌یی تأمین فرآورده‌های نفتی:

قطعی اینترنت عرضه سوخت را با مشکل مواجه کرد

رییس انجمن شرکت‌های زنجیره‌یی تأمین فرآورده‌های نفتی درباره‌ی گزارش‌هایی مبنی بر عدم پرداخت هزینه سوخت در برخی جایگاه‌ها گفت: برخی به جایگاه‌ها مراجعه می‌کنند و در اعتراض پولی پرداخت نمی‌کنند، این در حالی است که این پول متعلق به کارگر جایگاه است، این گروهی که این‌گونه رفتار می‌کنند اخلاق شهروندی ندارند، اهانت و ناسزاگویی به جایگاه‌دار انصاف نیست، جایگاه‌داران آخرین حلقه توزیع سوخت در کشور هستند. درست نیست این‌گونه با آن‌ها رفتار شود.

ناصر رییسی‌فرد در مورد آخرین وضعیت جایگاه‌های عرضه سوخت بعد از سهمیه‌بندی و  تغییر قیمت بنزین اظهار داشت: به دلیل تصمیم یک‌باره و عدم اطلاع قبلی از آغاز سهمیه‌بندی و  افزایش قیمت بنزین، جایگاه‌داران آمادگی لازم را نداشتند که حتا منجر به خسارت به برخی جایگاه‌ها شد اما با تمامی اوصاف جایگاه‌دار خود را مکلف به خدمت‌رسانی می‌داند.
وی با بیان این‌که فعلاً جایگاه‌ها در سطح کشور با خطراتی مواجه هستند، گفت: قطعی اینترنت خرید سوخت را برای جایگاه‌داران با مشکل مواجه کرده است. بسیاری از رانندگان به علت نداشتن امنیت از انتقال سوخت به جایگاه‌ها امنتاع می‌کنند، حمل بار با مشکل مواجه شده است و این ممکن است باعث شود جایگاه‌ها به دلیل نرسیدن سوخت تعطیل شوند.
رییس انجمن شرکت‌های زنجیره‌یی تأمین فرآورده‌های نفتی گفت: فعلاً آماری از افزایش و یا کاهش مصرف سوخت در دست‌رس نیست اما آن‌چه مسلم است مردم به دلیل عدم اعتماد به مسوولان، بیش‌تر از قبل دنبال سوختگیری هستند.
وی در ادامه با بیان این‌که من مدافع منطقی شدن قیمت فرآورده هستم، تأکید کرد: باید در نظر داشت بنزین کالای مصرفی است نه سرمایه‌یی، هرکس بیش‌تر مصرف می‌کند باید هزینه آن را هم بپردازد.
رییسی‌فرد با بیان این‌که وقتی قیمت واقعی می‌شود جلوی خیلی از ناهنجاری‌ها و قاچاق گرفته می‌شود، خاطرنشان کرد: بنده سد درسد مخالف سهمیه‌بندی بنزین هستم زیرا جز رانت، ناهنجاری، فشار و ایجاد شبکه‌های فسادآور چیزی به دنبال ندارد.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
589316
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
110
136
984
587359
4589
7443
589316

آی‌پی شما: 35.175.201.14
امروز: شنبه، 05 بهمن 1398