نمایشگاه مشترک کتاب و مطبوعات کرمان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در خصوص نمایشگاه بزرگ کتاب ناشران ایران در کرمان و چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه‌های استان کرمان اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه کتاب محلی برای عرضه و فروش کتاب نیست بلکه یک روی‌داد بزرگ فرهنگی محسوب می‌شود.

وی افزود: آن‌چه که بیش از فروش کتاب و حضور ناشران حایز اهمیت است برنامه ریزی برای فعالیت‌ها و برنامه‌های جنبی نمایشگاه کتاب از جمله نقد و بررسی کتاب و نشست‌های مرتبط با حوزه‌ی کتاب‌خوانی، تالارهای گفت‌وگو و برنامه‌های متنوع در حوزه‌ی کودکان است.
علی‌زاده بیان کرد: یکی دیگر از برنامه‌های جنبی نمایشگاه کتاب امسال، برگزاری نمایشگاه مطبوعات استان توسط خانه‌ی مطبوعات استان کرمان است که در تاریخ ۲۳ آبان ماه اختتامیه‌ی جشنواره‌ی مطبوعات استان کرمان برگزار می‌شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: نمایشگاه مشترک کرمان از ۱۹ تا ۲۴ آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود.
خوش‌بختانه امسال با توجه به برنامه ریزی مناسبی که صورت گرفته توانستیم نمایشگاه کتاب استان را در مقطع زمانی مناسبی برگزار کنیم.
وی بیان داشت: شعار نمایشگاه کتاب امسال کرمان به تبع شعار هفته‌ی کتاب حال خوش خواندن نام گذاری شده است.
نمایشگاه مذکور هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب در محل دایمی نمایشگاه‌های جنوب شرق با حضور مقامات استانی و کشوری برگزار می‌شود.
محل برگزاری چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه‌های استان کرمان سالن شهدای مس و غرفه‌ی هفته نامه‌ی یک صفحه غرفه‌ی شماره‌ی ۱۰ می‌باشد که تعدادی از عناوین کتاب‌های تألیف منتشر شده توسط اعضای هیأت تحریریه‌ی یک صفحه در همین غرفه به فروش می‌رسد.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
517035
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
270
84
354
514200
13147
25814
517035

آی‌پی شما: 52.55.186.225
امروز: دوشنبه، 02 ارديبهشت 1398