مستند مافه رونمایی شد

فربد میرحسینی
مستند مافه به کارگردانی سیدحمید میرحسینی و تهیه کنندگی عباس تقی زاده آماده نمایش شد.

مستند مافه با نگاهی مراسم مافه در شهر شهداد بعد از ۲ سال تولید به پایان رسید و تیزر این فیلم با گویندگی علی رضا رازانی تهیه شده است.
این مستند روایت‌گر مراسم مافه است که در شهر شهداد در جنوب شرق ایران هر ساله برگزار می‌شود. این آیین با زندگی مردمانی از جنس نخل، آفتاب و کویر در هم تنیده شده است و بخش مهمی از فرهنگ‌شان است که سینه به سینه به نسل‌های بعد منتقل می‌شود.
پژوهش و پیش تولید این مستند از ۲ سال پیش آغاز شد و پس از طی کردن تصویربرداری در یک سال گذشته، تدوین و صداگذاری آن به پایان رسید و آماده نمایش شد و به زودی در شهر شهداد رونمایی می‌شود. این اثر در کرمان در کافه گالری آزاد رونمایی شد و عواید حاصل از فوش این اثر به خیریه‌ی طلوع بی نشان اهدا شد.
عوامل این پروژه عبارتند از تدوین: سید حمید میرحسینی، مدیر تولید و عکاس: سمیرا شیخ مظفری، تصویربردار: غلا م رضا سعادت، صدابردار: رضا نوروز بیگی، مدیر رسانه‌یی: سارا کبریایی، طراح پوستر: سمیرا شیخ مظفری، موسیقی محلی: علی کریم شجاعی و محمد اسماعیلی، اصلاح رنگ و نور: رضا سیف الدینی، دست‌یار تصویر: اشراق تقی زاده، تدارکات: طیبه رجبی، دست‌یار کارگردان: منصور قاسمی، تهیه کننده: عباس تقی زاده و سید حمید میرحسینی.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
523685
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
353
241
751
521224
5551
14246
523685

آی‌پی شما: 3.88.156.58
امروز: سه شنبه، 31 ارديبهشت 1398