محمد معتمدی، از کار منع شد

محمد معتمدی، خواننده‌ی معروف ایرانی که چند روز پیش در بوستان آب و آتش تهران کنسرت رایگان برگزار کرده بود، در صفحه‌ی اینستاگرام خود نوشت که از کار منع شده است.

این هنرمند می‌گوید پلیس اماکن او را از فعالیت حرفه‌یی در عرصه‌ی موسیقی منع کرده است. معتمدی در اینستاگرام خود در مورد دلیل این ممنوعیت
نوشته است: به خاطر این‌که مجوز بنده فقط براى پلى‌بک صادر شده بود ولى ما با ارکستر و نوازندگان خانم و آقا روى صحنه رفتیم. من نیز این موضوع را شنبه گذشته متوجه شدم وقتى از سوى مدیرعامل محترم برج میلاد تهران از رفتن روى صحنه منع شدم و این ممنوعیت به بنده ابلاغ شد.
وی با اذعان به این‌که 3 ساعت مانده به کنسرت این موضوع به صورت تلفنى قویاً به او گوش‌زد شده بود می‌گوید: ولى بنده اهمیتى ندادم. حتا نگذاشتم رهبر محترم و اعضاى گروه بویی ببرند. این کنسرت باید اجرا مى‌شد و بنده حاضرم تاوانش را به تنهایى بپردازم.
با این حال پس از انتشار این پیام اینستاگرامی، برخی رسانه‌ها آن را تکذیب کردند. پایگاه اینترنتی باشگاه خبرنگاران جوان از قول سرهنگ نوروزی، رییس پلیس امنیت تهران بزرگ خبر ممنوعیت کار این خواننده‌ی موسیقی سنتی را تکذیب کرد.
نوروزی به این پایگاه اینترنتی گفته است: هیچ دستوری مبنی بر ممنوع الکاری معتمدی صادر نشده است و فقط پلیس برای کنسرت خیابانی در پارک آب و آتش نکاتی را به شهرداری گوش‌زد کرده است. تذکر پلیس هم این بود که باید قبل از برگزاری هر گونه کنسرت با پلیس هم‌آهنگی‌های لازم را انجام دهند.
در چند هفته‌ی گذشته همایون شجریان و چندین نفر دیگر از خوانندگان برای برگزاری کنسرت رایگان در سطح شهر اعلام آمادگی کرده بودند اما اولین برنامه از این نوع کنسرت را محمد معتمدی در حالی برگزار کرد که تبلیغ خاصی برای آن انجام نشده بود.
ارکستر سازهای ملی ایران به خوانندگی محمد معتمدی و رهبری علی اکبر قربانی قطعاتی از موسیقی ایرانی را در پارک آب و آتش تهران اجرا کردند. این اجرای موسیقی برای عموم مردم آزاد و حضور در آن برای علاقه‌مندان رایگان بود.
ارکستر سازهای ملی ایران با سرپرستی و نظارت فرهاد فخرالدینی در تابستان سال جاری به رهبری علی‌اکبر قربانی برای اجرا در جشن بیستمین سال‌گرد پایتختی آستانه تشکیل شد. این ارکستر به دعوت آکادمی دولتی فیلارمونیای آستانه در قزاقستان به روی صحنه رفت.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
523686
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
354
241
752
521224
5552
14246
523686

آی‌پی شما: 3.88.156.58
امروز: سه شنبه، 31 ارديبهشت 1398