طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش به هیأت رییسه ارسال شد

سخن‌گوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: استیضاح کنندگان از پاسخ‌های وزیر آموزش و پرورش قانع نشدند و طرح استیضاح به هیأت رییسه ارسال شد.

حمایت میرزاده سخن‌گوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در تشریح جلسه‌ی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: استیضاح کنندگان وزیر آموزش و پرورش از پاسخ‌های وزیر به ۱۶ سوال مطروحه قانع نشدند.
وی، افزود: اکثریت نمایندگان متقاضی استیضاح از پاسخ‌های وزیر قانع نشدند لذا کمیسیون آموزش و تحقیقات گزارش را به هیأت رییسه ارجاع خواهد داد تا در مورد زمان اعلام وصول آن و در دستور قرار گرفتن مجلس تصمیم‌گیری کند.
سخن‌گوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به محورهای ۱۶ گانه‌ی این طرح استیضاح اشاره کرد و گفت: کاهش اعتبارات آموزش و پرورش، کاهش اعتبارات نوسازی و بازسازی مدارس، تضعیف دانشگاه فرهنگیان با گرفتن نیروهای خدماتی، جعل مطالب در کتب درسی، ورود زودهنگام دانشگاه فرهنگیان به تبلیغات انتخاباتی، عدم پای‌بندی به برنامه‌های ارایه شده در روز رای‌ اعتماد، بی‌توجهی به زبان محلی، عدم پذیرش مسوولیت در مورد حوادث برخی مدارس، سوءمدیریت در برخی مدارس از جمله سوالات مطروحه از سوی این نمایندگان به شمار می‌آید.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
523343
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
11
241
409
521224
5209
14246
523343

آی‌پی شما: 35.175.248.25
امروز: سه شنبه، 31 ارديبهشت 1398