مدیرکل ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان:

فرصت ارسال آثار به جشنواره‌ی مطبوعات تا پایان تیر است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: علاقه‌مندان تا پایان تیر فرصت دارند آثار خود را به پنجمین جشنواره‌ی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی استان ارسال کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان، حسین مسگرانی اظهار داشت: خانه‌ی مطبوعات سیستان و بلوچستان با هم‌کاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان پنجمین جشنواره‌ی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی مجازی را در این استان برگزار می‌کند.
وی افزود: دبیرخانه‌ی جشنواره از تمام روزنامه نگاران اعم از نویسندگان، خبرنگاران، عکاسان مطبوعات و خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی مجازی دعوت می‌کند تا آثار خود را که از فروردین ۹۶ تا پایان تیر ۹۷ به رشته‌ی تحریر در آورده‌اند بر اساس محورها و بخش‌های اعلام شده به نشانی اینترنتی (pressfestival.ir) ارسال کنند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: ارتقای دانش رسانه‌یی استان، ایجاد رقابت مثبت و افزایش انگیزه و خلاقیت رسانه‌ها، توسعه‌ی ظرفیت‌های موجود رسانه‌یی استان و آشنایی با ظرفیت‌ها و قابلیت‌های رسانه‌یی مکتوب و مجازی و بهره گیری از این قابلیت‌ها از مهم‌ترین اهداف برگزاری این جشنواره است.
مسگرانی تصریح کرد: این جشنواره در قالب‌های خبر، تیتر، گزارش، مصاحبه، یادداشت و سرمقاله، عکس، اینفوگرافیک، پوستر و صفحه آرایی در همه‌ی موضوعات و بخش ویژه حمایت از کالای ایرانی با روی‌کرد مصرف محصولات و صنایع دستی برگزار شده است.
وی تأکید کرد: آثار ارسالی باید مرتبط با موضوعات فراخوان ارسال شود و در هیچ همایش و یا جشنواره‌یی برگزیده نشده باشد.
وی گفت: هر فرد می‌تواند ۴ اثر در بخش‌های مختلف به این جشنواره ارسال کند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان افزود: جوایز نفرات اول در هر بخش تقدیرنامه، تندیس و ۱۰ میلیون ریال، جوایز نفرات دوم هر بخش تقدیرنامه و 8 میلیون ریال و جوایز نفرات سوم نیز تقدیر نامه و ۶ میلیون ریال مشخص شده است.
وی اظهار داشت: علاقه‌مندان تا ۳۱ تیر ۱۳۹۷ فرصت دارند تا آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند و مراسم اختتامیه‌ی آن هم‌زمان با ۱۷ امرداد روز خبرنگار برگزار می‌شود.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
523370
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
38
241
436
521224
5236
14246
523370

آی‌پی شما: 35.175.248.25
امروز: سه شنبه، 31 ارديبهشت 1398