۱۴۰ مین شماره‌ی هفته نامه‌ی یک صفحه منتشر شد

در صفحه‌ی اقتصادی این شماره گزارش در مورد محاکمه مفسدان اقتصادی از زبان محمد رضا محمدرضا پور ابراهیمی در جمع خبرنگاران و در مسیر آرامش قرار گرفتن اوضاع اقتصادی به ادعای حسن روحانی و در عین حال گزارشی از شاخص‌های اقتصادی می‌خوانید.

آرش نجفی نایب رییس کمیسیون انرژی اتاق ایران به انرژی محور و نفت محور بودن کشور و فرصت سوزی دولت یازدهم در حوزه انرژی اشاره کرده است.
در صفحه‌ی سیاسی این شماره نیز روی‌کرد پیشگیرانه معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان یزد برای سلامت و امنیت انتخابات و رسیدگی به جرائم سیاسی با حضور هیأت منصفه مطبوعات خواهید خواند.
در صفحه‌ی فرهنگی متنی در مورد نقش دریا در ادبیات فارسی، خیلی چیزها درباره کتاب و کتاب‌خوانی، ادای احترام شهردار کرمان به پیش‌کسوت مطبوعات و پیش‌نهادی از عباس تقی زاده مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی در زمینه‌ی استفاده از ظرفیت رسانه‌های اجتماعی برای ارتقای دانش سیاسی مردم می‌خوانید.
در صفحه‌ی هنری مطلبی از زانیار بلوری زیر عنوان سوءتفاهم بزرگی به نام روز جهانی عکاسی و برگزار شدن چهار سوق هنرصنایع دستی در کرمان خواهید خواند.
در صفحه‌ی اجتماعی نیز محمدحسین قربانی رییس فراکسیون مبارزه با دخانیات مجلس به وجود  مافیای دخانیات در مجلس و دولت اشاره دارد و دکتر معصومه اتاقی یکی از اساتید دانشگاه‌های ایلام و پژوهشگر حوزه روان‌شناسی از تأثیر فضای مجازی بر فرزند سالاری می‌گوید.
در صفحه‌ی شهری ناصر ذاکری کارشناس اقتصادی در یک گفت‌گو مفصل و مبسوط از موقعیت انحصاری موجران و بالا بودن قدرت چانه‌زنی آنان در امر اجاره بها می‌گوید و گزارشی در مورد تکلیف کلیه دستگاه‌های اجرایی به نصب تجهیزات کاهنده مصرف از قول امین قصمی مدیرعامل آب و فاضلاب شهری هرمزگان می‌خوانید.
در صفحه‌ی زیست بوم نیز گزارش تحلیلی در مورد تشکیل وزارت حفاظت محیط زیست راهی برای نجات زیست بوم و تهدید زیستگاه‌‌ فک‌ های خزری می‌خوانید.
در صفحه‌ی گردش‌گری نیز نقش تأثیر منفی تحریم‌های آمریکا بر گردش‌گری ایران، صدور روادید از سوی عربستان سعودی به دارندگان ویزای آمریکا و شنگن و افزایش 1 میلیونی زوار اربعین در مقایسه با سال گذشته به روایت سفیر جمهوری اسلامی در عراق و شهر هوشمند، مقصد گردش‌گری هوشمند در نشست گردش‌گری ملل متحد در نورسلطان پایتخت قزاقستان می‌خوانید.
در صفحه‌ی ورزشی همین شماره گزارشی از تأثیر سایه رفتارهای نژادپرستانه بر مستطیل سبز می‌خوانید. کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران نیز با بیان این‌که افتخار رکورد ۱۰۹ گل ملی‌ برای مردم ایران است و حرف رونالدو پس از ثبت ۷۰۰ گل، در مورد این‌که دنبال رکورد نیست و این رکوردها هستند که وی را دنبال می‌کنند. در عین حال علی دایی پیش بینی کرده است که کریستیانو رونالدو 1 سال دیگر به رکورد وی برسد.
در صفحه‌ی پزشکی نقش و ارتباط مستقیم آلودگی هوا با سقط جنین خاموش و گلایه‌ی معاون درمان وزارت بهداشت در مورد خدمات حمایتی از ضعیف بیماران سرطانی می‌خوانید.
در صفحه‌ی علمی هم سردار وحید مجید رییس پلیس فتا ناجا گفته است ۷۰ درسد علت وقوع جرم در حوزه سایبر به خاطر عدم توجه کاربران است. یک مطلب جال و خواندنی نیز در مورد اشیای باستانی مرموز و شگفت‌انگیزی که به عنوان نشانه‌های احتمالی از ارتباط موجودات فضایی با انسان‌ها شناخته می‌شوند و اجباری شدن استفاده از فن‌آوری تشخیص چهره برای اینترنت موبایل در کشور چین می‌خوانید.
در صفحه‌ی زندگی هم گزارشی از مراسم گل‌ریزان آزادی ۷ زندانی جرایم غیرعمد در کیش و زندگی در سایه تحریم‌ها می‌خوانید.
در صفحه‌ی گوناگون نیز مالبی در مورد پاگانیسم دین مردم روستایی در اروپای مسیحی، نبرد فکریِ فلسفه قرون وسطا با اندیشه‌های فلسفی، نومینالیسم و رآلیسم و چرایی پدیدارشناسی می‌خوانید.
در صفحه‌ی پایانی این شماره هم یک گزارش تصویری از زندگی در لباس روحانیت داریم.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
590676
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
135
788
1278
588332
5949
7443
590676

آی‌پی شما: 3.227.2.246
امروز: سه شنبه، 08 بهمن 1398