درخواست استرداد دعاوی قضایی مطروحه علیه خبرنگاران

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در بخش‌نامه‌یی به تمامی معاونین، روسا و مدیران سازمان‌ها، صندوق‌ها، بانک‌ها، موسسات تابعه و مدیران کل اجرایی دستور داد تا در راستای حمایت از فعالیت‌های خبرنگاران، همه دعاوی قضایی مطروحه را مسترد کنند.

متن کامل این بخش‌نامه که به مناسب بزرگ‌داشت روز خبرنگار از سوی شریعتمداری صادر شد به این شرح است:
اطلاع رسانی آزاد و انعکاس حقایق و واقعیت‌های موجود از عوامل تعیین کننده در میزان توسعه یافتگی یک جامعه در ابعاد سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی می‌باشد که خبرنگاران با آگاه سازی و ارتقای سطح دانش آحاد جامعه و تنویر افکار عمومی به ایفای این مهم می‌پردازند.
روز خبرنگار فرصت مغتنمی است که سازمان‌ها و ادارات زیرمجموعه به منظور حمایت از فعالیت‌های این قشر زحمت‌کش، کلیه‌ی دعاوی قضایی مطروحه علیه این عزیزان که ناشی از وظایف حرفه‌یی آنان باشد را مسترد نمایند.
امید است این حرکت، گامی در جهت رفع مشکلات عدیده این قشر خدوم باشد.
گفتنی است، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در روز خبرنگار طی توییتی اعلام کرد: #خبرنگاران امروز با پذیرش مخاطرات در خدمت مردم هستند. محیط آزاد و قانون‌مند شرط لازم براى ایفای نقش سازنده آن‌هاست.
آن‌ها بزرگ‌ترین شرکای اجتماعی ما و رکن مهم ایجاد شفافیت هستند، کار حرفه‌یی آنان نباید با محدودیت مواجه و هر شکایتى از خبرنگاران توسط مسوولان ما باید پس گرفته شود.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
563790
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
48
278
48
562129
4129
8888
563790

آی‌پی شما: 34.204.173.45
امروز: یکشنبه، 28 مهر 1398