دادستان کرمان خبر داد:

پی گیری برای توقیف اکران سراسری فیلم ما همه با هم هستیم

دادستان کرمان از پی گیری برای توقیف اکران سراسری فیلم ما همه با هم هستیم در سطح کشور خبر داد.

دادخدا سالاری در تشریح جزییات توقیف اکران فیلم سینمایی ما همه با هم هستیم بیان داشت: با توجه به واکنش‌های مختلفی که در فضای مجازی در پی اکران فیلم سینمایی فوق و در خصوص بازی هنرپیشه‌یی با لهجه کرمانی در نقش فروشنده مواد مخدر در فضای مجازی وجود داشت که ممکن است منجر به یک سری ناآرامی‌های اجتماعی در سطح استان شود موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: متأسفانه در این فیلم بازیگر نقش توزیع کننده مواد مخدر با لهجه کرمانی صحبت می‌کند که واکنش‌ها مربوط به این مسأله است؛ این در حالی است که مردم مجاهد کرمان در امر مبارزه با مواد مخدر در سنگر اول مبارزه با مواد مخدر قرار دارند.
دادستان کرمان گفت: کرمان به عنوان استان پیش‌تاز در ارتباط با مبارزه با مواد مخدر و جزو برترین‌های کشور محسوب می‌شود و متأسفانه این امر منجر به باوری غلط در سطح کشور شده است که کرمان فروشنده مواد مخدر است در حالی که استان ما لبه اول و خاک‌ریز اول کشور در جهت مبارزه با توزیع مواد مخدر در کشور است.
سالاری ابراز داشت: با توجه به واکنش‌ها، عدم اکران این فیلم در سطح استان کرمان را خواهیم داشت.
دادستان کرمان در پاسخ به این‌که آیا با توجه به مسایل پیش آمده تنها اکران این فیلم در کرمان ممنوع شده است یا برنامه‌یی برای توقیف آن در سطح کشور پیش‌بینی شده است؟ گفت: در این خصوص پرونده‌یی در دادسرای کرمان تشکیل شده است و افرادی که در رأس فیلم قرار دارند از جمله تهیه کننده و کارگردان قطعاً مورد تعقیب و پی‌گیری قضایی قرار خواهند گرفت.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
596331
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
142
335
893
593804
5022
6582
596331

آی‌پی شما: 3.233.215.231
امروز: چهارشنب، 07 اسفند 1398