دفتر سخن‌گوی دولت:

موضع دولت درباره‌ی حضور زنان در ورزشگاه‌ها شفاف است

دفتر سخن‌گوی دولت وجود هرگونه مغایرت در موضع دولت در خصوص حضور زنان در ورزشگاه‌ها را رد کرد.

در توضیحات دفتر سخن‌گو آمده است:
پیرو اعلام موضع دولت درباره حضور زنان در ورزشگاه‌ها، تیتر برخی رسانه‌ها به گونه‌یی است که گویی موضع سخن‌گوی دولت با موضع رییس دفتر رییس ‌جمهور متفاوت است.
این درحالی است که سخن‌گوی دولت ضمن اعلام موافقت دولت با حضور زنان در ورزشگاه‌ها و تاکید بر آماده بودن زیرساخت‌های لازم مثل معبر، مکان، سرویس‌های جداگانه در همه‌ی ورزشگاه‌ها، گفت: توصیه می‌کنیم که مردان هم باید ملاحظات اخلاقی را رعایت کنند تا برخی نگرانی‌ها رفع شود.
این توصیه، همان نکته‌یی است که مورد توجه رییس دفتر رییس جمهور هم قرار گرفت و گفت: اعتقاد ما این است که اگر فضای ورزشگاه‌ها مناسب حضور خانم‌ها باشد از نظر ما منعی ندارد اما با فضای فعلی که طرفداران تیم‌ها علیه یک‌دیگر فحش می‌دهند و درگیری وجود دارد حضور زنان در ورزشگاه به مصلحت نیست ... اگر فضا در ورزشگاه اخلاقی و درست باشد از نظر ما حضور زنان در ورزشگاه‌ها منعی ندارد.
همان‌گونه که اعلام موضع سخن‌گوی دولت و رییس دفتر رییس جمهور نشان می‌دهد، دولت موافق حضور زنان در ورزشگاه‌هاست و تمام تمهیدات لازم آماده شده است و تنها نگرانی مشترک بیان ‌شده در سخنان هر دو مقام، مربوط به ملاحظات اخلاقی و فضای مناسب ورزشگاه‌ها برای حضور زنان است که برای رفع آن، راه‌کارهایی مانند صحبت وزیر ورزش با لیدرها برای تلطیف فضای اخلاقی ورزشگاه‌ها اندیشیده شده و با اجرای این تدابیر، انتظار می‌رود شاهد حضور زنان در ورزشگاه‌ها باشیم.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
563773
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
31
278
31
562129
4112
8888
563773

آی‌پی شما: 34.204.173.45
امروز: یکشنبه، 28 مهر 1398