شما نباید اینجا باشید!

معاون رییس‌ جمهوری ایالات متحده خواستار آن شد که سازمان ملل برای برکنار کردن نیکلاس مادورو از قدرت در ونزوئلا وارد عمل شود.

مایک پنس، در سخنانی خطاب به اعضای شورای امنیت سازمان ملل متحد نیکلاس مادورو، رییس جمهوری ونزوئلا را دیکتاتور خواند و خواستار برکناری وی شد.
پنس سفیر ونزوئلا در سازمان ملل را مستقیماً خطاب قرار داد و گفت: آقای سفیر، با ضمن احترام به شما می‌گویم که شما نباید این‌جا باشید. و افزود: شما باید به ونزوئلا برگردید و به نیکلاس مادورو بگویید زمانش سرآمده است و وقت آن رسیده که برود.
ساموئل مونکادا، سفیر ونزوئلا که در آن لحظه به تلفنش خیره شده بود، نگاهی به مایک پنس انداخت و با تکان دادن سر به سخنان وی واکنش نشان داد.
مایک پنس از شورای امنیت سازمان ملل خواست برای پایان دادن به حکومت مادورو وارد عمل شود و خوان گوایدو را به عنوان رییس جمهوری موقت به رسمیت بشناسد.
وی هم‌چنین گفت: وقت آن رسیده است که نماینده گوایدو در سازمان ملل حضور پیدا کند و سفیر کنونی ونزوئلا اخراج شود. او گفت: حالا زمان آن است که سازمان ملل وارد عمل شود، و دنیا نیز در کنار مردم ونزوئلا که در راه آزادی گام بر می‌دارند بیایستد.
معاون دونالد ترامپ، رییس جمهوری ایالات متحده هم‌چنین از در نظر گرفتن ۶۱ میلیون دلار کمک بشردوستانه از سوی کشورش به مردم ونزوئلا خبر داد و گفت وزارت خارجه آمریکا تا کنون ۲۱۳ میلیون دلار کمک برای مهاجران ونزوئلایی که در کشورهای هم‌سایه به سر می‌برند فراهم کرده است.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
557047
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
185
342
1964
552675
6286
10063
557047

آی‌پی شما: 3.93.75.30
امروز: جمعه، 29 شهریور 1398