فهمیدم ایرانی‌ها بازی را رها کرده‌اند

تاکومی مینامینو که با استفاده از سهل انگاری عجیب دفاع ایران پایه‌گذار گل اول تیمش شد درباره‌ی این صحنه از بازی گفت: فهمیدم هیچ کدام از ایرانی‌ها دنبالم نمی‌آیند.

تاکومی مینامینو، ستاره ژاپن در دیدار مقابل ایران مدعی شد که پس از برخوردی که با مدافعان ایران داشت، تلاش کرد کارش را انجام دهد.
ژاپن که در رنکینگ فیفا در رده‌ی پنجاهم جهان قرار دارد، روز دوشنبه به مصاف ایران رفت که در رده‌ی بیست و نهم رنکینگ فیفاست. با این حال ژاپن توانست طلسم دروازه ایران در این رقابت‌ها را شکسته و 3 گل وارد دروازه علی رضا بیرانوند کند و بدترین شکست تیم ملی در جام ملت‌ها را رقم بزند. این در حالی است که تا پیش از این دیدار، ژاپن عمل‌کرد خوبی نداشت و فراز و فرودهای بسیاری را تجربه کرد.
تاکومی مینامینو که در تیم ردبول سالزبورگ توپ می‌زند، روی هر 3 گل تیمش نقش مهمی ایفا کرد و نمایش درخشانی داشت ولی اصلی‌ترین کار او روی صحنه‌یی بود که گل اول ژاپن به ثمر رسید. پس از برخوردی که او با مدافعان ایران داشت، روی زمین افتاد و مدافعان تیم ملی شروع به اعتراض به داور کردند که خطایی از سوی آن‌ها صورت نگرفته است. بازی‌کن ژاپنی بدون توجه به اتفاقات به حرکت ادامه داد و با غفلت مدافعان، فضای خالی خوبی مقابل خود دید. سانتر او روی سر یویا اوازاکا نشست و دروازه ایران برای اولین بار باز شد. این گل تیم ملی را به هم ریخت و زمینه ساز گل‌های بعدی شد که منجر به حذف ایران شد.
 مینامینو در این رابطه گفت: من متوجه شدم که وقتی تکل زده شد، پاهایم متوقف شدند. داور خطا اعلام نکرد و من به کارم ادامه داد.
او در ادامه نیز عمل‌کرد بسیار خوبی داشت و روی دو گل بعدی ژاپن نیز موثر بود تا تیمش را راهی فینال کند.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
537314
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
354
257
1437
533619
4585
5811
537314

آی‌پی شما: 35.153.73.72
امروز: پنج شنبه، 27 تیر 1398