رقابت در آسیا هر دوره سخت‌تر می‌شود؛

آقای گل فوتسال جام ملت‌‎های آسیا با بیان این‌که قهرمانی ایران در این دوره از مسابقات شیرین‌تر بود، گفت: عنوانم را به مادرم تقدیم می‌کنم که همیشه دعای خیرش هم‌راهم است.

حسین طیبی درباره‌ی عمل‌کرد تیم ملی فوتسال ایران و قهرمانی در جام ملت‌های آسیا گفت: از اول بازی‌ها هدفمان این بود که از قهرمانی خود دفاع کنیم. خدا را شکر که به این هدف رسیدیم. جام ملت‌ها هر دوره از دوره‌ی قبل سخت‌تر می‌شود. جدیدا تیم‌های آسیایی مربیان برزیلی و اسپانیایی می‌آورند تا به فوتسال روز دنیا نزدیک شوند.
بازیکن راس تیم ملی فوتسال ایران تأکید کرد: در این دوره از جام ملت‌ها با تمام مدعیان قهرمانی بازی کردیم و آن‌ها را شکست دادیم. این قهرمانی شیرین‌تر بود چون تایلند، ازبکستان و ژاپن را پشت سر هم شکست دادیم.
طیبی با بیان این‌که ایران یک‌بار دیگر قدرتش را به آسیا نشان داد، افزود: تیم خوبی داشتیم و همه‌یک هدف را دنبال می‌کردیم. کسب این جام در ۲۲ بهمن باعث شد تا باعث شادی مضاعف مردم بشویم.
آقای گل فوتسال جام ملت‌های آسیا درباره‌ی کسب این عنوان هم گفت: من در جام ملت‌های ۲۰۱۴ ویتنام آقای گل شدم. در سال ۲۰۱۶ با اختلاف 2 گل به این عنوان نرسیدم ولی خدا را شکر می‌کنم که یک‌بار دیگر در سال ۲۰۱۸ این عنوان را تکرار کردم. این آقای گلی زحمت تک تک بچه‌های تیم ملی بوده است. تمام آن‌ها این شایستگی را دارند که آقای گل باشند.
طیبی تصریح کرد: اولین هدف من در جام ملت‌ها موفقیت تیم ملی و قهرمانی در این رقابت‌ها بود. خدا را شکر می‌کنم که این موفقیت نصیب من شد تا در کنار قهرمانی، آقای گل هم بشوم. این عنوان را به مادرم تقدیم می‌کنم چون همیشه دعای خیرش پشت سر من است. تمام این موفقیت‌ها به خاطر دعای خیر پدر و مادرم است. از مردم هم تشکر می‌کنم که به ما انرژی مثبت دادند.
ملی پوش فوتسال ایران درباره‌ی احتمال تغییر تیم باشگاهی خود هم گفت: تا پایان فصل با تیم غیرت قزاقستان ادامه می‌دهم. تمرکزم فعلاً روی این تیم است. باید فصل تمام شود و ببینم خدا چه می‌خواهد.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
564556
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
67
188
814
562129
4895
8888
564556

آی‌پی شما: 18.208.187.169
امروز: چهارشنب، 01 آبان 1398