دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شد

امیر مهدی علوی، سخن‌گوی فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد: دراگان اسکوچیچ کروات به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتخاب شده است.

این در حالی است که در هفته‌های اخیر شایعه‌ی انتخاب امیر قلعه‌نویی، سرمربی باشگاه سپاهان اصفهان مطرح شده بود. این گمان مطرح است که عدم انتخاب امیر قلعه‌نویی به دلیل مخالفت شدید مدیران باشگاه سپاهان بوده است.
امیر قلعه‌نویی در صفحه اینستاگرام خود انتخاب دراگان اسکوچیچ را تبریک گفت و نوشت: همه‌ی ایران حامی توست دوست عزیز.
دراگان اسکوچیچ کارنامه‌ی حرفه‌یی نسبتاً موفقی در لیگ فوتبال ایران در سال‌های اخیر داشته است و آخرین پست او سرمربیگری تیم صنعت نفت آبادان بوده است.
عقد قرارداد با او برای سرمربیگری تیم ملی در حالی است که تیم ملی فوتبال ایران در آستانه‌ی حذف از رقابت‌های مقدماتی جام جهانی قرار دارد و در صورتی که نتواند بحرین و عراق را در بازی‌های پیش‌رو شکست دهد، فرصت حضور در جام جهانی را از دست خواهد داد.
فدراسیون فوتبال ایران در حالی با دراگان اسکوچیچ قرارداد امضا کرده است که مارک ویلموتسِ بلژیکی، سرمربی پیشین تیم ملی از این فدراسیون شکایت کرده است. گفته می‌شود در صورت پیروزی مارک ویلموتس در دادگاه، فدراسیون فوتبال ایران باید مبلغی نزدیک به ۱۰۰ میلیارد تومان به او پرداخت کند.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
596250
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
61
335
812
593804
4941
6582
596250

آی‌پی شما: 3.233.221.149
امروز: چهارشنب، 07 اسفند 1398