میزبانی از تیم ملی فوتبال هم گرفته شد

کنفدراسیون فوتبال آسیا در تصمیمی عجیب، میزبانی تیم ملی فوتبال ایران برای مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ را هم سلب کرد و مالزی و عمان میزبان احتمالی تیم ملی خواهند بود!

حالی که با رای ابتدایی کنفدراسیون فوتبال آسیا باشگاه‌های ایران حق میزبانی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را ندارند، به نظر می‌رسد این رای درباره بازی‌های ملی هم صدق می‌کند و تیم ملی فوتبال کشور ما در خطر بزرگ از دست دادن میزبانی بازی‌های حساس پیش رو قرار دارد.
تیم ملی ایران فروردین و خرداد ۱۳۹۹ در مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و انتخابی جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا، ۳ دیدار خانگی با هنگ کنگ، بحرین و عراق دارد که فقط با برد در این مسابقات می‌تواند صعود کند.
در حالی که سخن‌گوی فدراسیون فوتبال سلب میزبانی از بازی‌های تیم ملی را رد کرده بود اما گمانه زنی‌ها و خبرها حاکی از این است که ایران کشور عمان و مالزی را برای میزبانی در این ۳ دیدار پیشنهاد می‌کند!
این خبری است که نواف الاسیوی خبرنگار عربستانی آن‌ را منتشر کرده است. فدراسیون فوتبال ایران کشور مالزی یا عمان را به عنوان زمین بی طرف برای تیم ملی ایران در دیدارهای باقی مانده مرحله دوم انتخابی مقابل هنگ کنگ، بحرین و عراق انتخاب می‌کند.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
596227
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
38
335
789
593804
4918
6582
596227

آی‌پی شما: 3.233.221.149
امروز: چهارشنب، 07 اسفند 1398