حضور من در فدراسیون فوتبال مزاح رسانه‌یی است

رییس کمیته ملی المپیک گفت: بحث‌ حضور من در فدراسیون فوتبال مزاح رسانه‌یی است و من ۴ سال به کمیته ملی المپیک تعهد اخلاقی دارم.


صالحی امیری در پاسخ به این سوال که جلسه‌یی با وزیر ورزش داشتید آیا این جلسه در خصوص اتفاقات فوتبال و استعفای مهدی تاج بود، عنوان کرد: در خصوص فوتبال بحثی نداشتیم. جلسه من با وزیر برای کارهای جاری است که یکی از آن‌ها مربوط به آمادگی تیم‌ها برای المپیک بود. بحثی هم درباره اسکی داشتیم در ادامه از یکی از ورزشگاه‌ها بازدید کردیم.
رییس کمیته ملی المپیک در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر این‌که فکر می‌کنید استعفای تاج به برنامه‌های تیم فوتبال المپیک هم تأثیر بگذارد، تصریح کرد: من با استیلی صحبت‌هایی داشتم. قرار است مراسم بدرقه چهارشنبه برگزار شود. سه نکته را باید درباره تیم امید یادآوری کنم؛ اول این‌که این تیم نیاز داشت بازی‌کنان را از باشگاه‌ها بگیرد که در این خصوص مشکلاتی وجود داشت و انسجام تیمی فراهم نشد.
صالحی‌امیری ادامه داد: استیلی و کادر فنی تلاش کردند آمادگی ایجاد شود. نکته دوم این‌که ازبکستان، چین و کره جنوبی حریفان جدی ما هستند که برای عبور از آن‌ها کار سختی داریم اما کاملاً امیدواریم صعود کنیم تا پس از نیم قرن کام ملت شیرین شود. منابع مالی و بودجه موضوع دیگری بود که در این خصوص جلسات مشترکی برگزار کردیم و تعهد شد نیازهای مالی تیم امید فراهم شود. وزارت ورزش یک میلیارد کمک کرد ما و فدراسیون فوتبال کمک‌هایی را به تیم امید خواهیم داشت تا تیم بدون دغدغه اعزام شود.
صالحی امیری در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که شنیده شده شما برای ریاست فدراسیون فوتبال نامزد خواهید شد، تصریح کرد: این‌ها مزاح رسانه‌یی است، جدی نگیرید. من تعهد اخلاقی دارم ۴ سال در کمیته ملی المپیک باشم که دو سال آن گذشته است. من بر اساس برنامه حاضر شده و هیچ برنامه دیگری جز کمک به فدراسیون‌ها نداریم.
وی هم‌چنین درباره سفر به لوزان با وزیر ورزش گفت: پیام روشن این است که در ایران وفاق وجود دارد این یک حرکت نو است و تلاش می‌کنیم تا کمک‌های لازم را بگیریم و موانع را در مسیر فدراسیون‌ها برطرف کنیم.

آخرین مطالب
آمار بازدیدکنندگان سایت
594529
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
94
247
725
592786
3220
6582
594529

آی‌پی شما: 35.175.113.29
امروز: چهارشنب، 30 بهمن 1398